Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2 ila 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz ve satın alma aşamasında seçtiğiniz kargo firması ile Türkiye'nin her yerine gönderilmektedir. UPS kargo fiyatı 9,90 TL olup diğer kargo firmaları için fiyatları sipariş sayfalarında görebilirsiniz.

Tüm ürümlerin teslim süreleri ürün sayfalarında da belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından tictac tasarım garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.